ОРДО БУЧІНТОРО

ІСТОРІЯ
ДЖУЛЬЄТТА ДА МОНТЕФЕЛЬТРО

Близько 1510 року заснували Еммеріх д’Аттіле і маркіза Антонія Контенту разом з німецькими та венеціанськими купцями Ордо Бучінторо (тоді вже мав побічну назву «наше дело»). Назва сходить до легендарної розкішної барці, яка в свою чергу була названа на честь свята венеціанських моряків Бучінторо. Бучінторо, з італійського «Бучінторо» означає «золота барка», був парадним судном венеціанських дожів. Воно сходило своїм корінням ще у язичницькі ритуали і символізувало зв’язок Венеції з морем. Проте все це не мало ніякого значення для нового таємного союзу. Назва «Ордо Бучінторо» вибрала Антонія Контенту, яка відбувалася з Риму, як посилання на тоді потужну Республіку Венецію, яка надавала більше свободи, ніж інші держави.
Еммеріх належав до групи спадкоємців Тамплієрів і міг захопити Антонію старими ідеями. Орден розміщувався на острові Мурано, який належав Венеціанській Республіці. У 1515 році керівництво орденом прийняла Джульєтта да Монтефельтро. Трохи пізніше були засновані філії у Відні і Дессау, і почалося повільне поширення по Європі.
Початок таємного союзу відбувся в будинку впливового німецького купецтва у Венеції. Був присутній також і дож.
У 1512 році таємний орден здобув своє невелике володіння на острові Мурано. Через три роки туди прибула надзвичайно красива молода жінка Джульєтта. Ніхто не знав, звідки вона приїхала, з Венеції, чи з Мантуа або Флоренції. Напевно відомо було, що Антонія Контенту закликала її, щоб зробити своєю спадкоємицею-керівницею таємного союзу. Незабаром Антонія Контенту зі своїм чоловіком переїхала до Відня.
З 1516 Джульєтта була жрицею і магістром таємного ордена Бучінторо. У 1562 році вона безслідно зникла.

ЦІЛІ

Цілі ордена Бучінторо сягали далеко в майбутнє. Озброєний знаннями Тамплієрів, орден Бучінторо бачив свою найголовнішу мету у створенні Нової Імперії, в якій не церква мала б вирішальне значення, а де б самовизначалася людина. Якщо Тамплієри при цьому більше думали про німецько-французьку державу з демократичними елементами, то Орден прагнув насамперед до аристократичного за своєю суттю державі, що складається з усіх німецьких та італійських територій. Але аристократія повинна бути утворена по-новому. Звичайним громадянам надаються основні особистісні права. Жінки повинні мати рівні права з чоловіками, і цінність кожної людини повинна вимірюватися не його походженням, а його досягненнями. Передбачалася нова грошова система, яка виключала б скнарість і зловживання матеріальними багатствами. Багато революційних ідей.

«Новий вік може існувати і розвиватися тільки під егідою Нової Імперії. Німецько-італійська імперія і є для цього обрана, тому вона завжди буде відроджуватися Джульєтта да Монтефельтро.
У Бучінторо вже було на думці, що новий імператор міг з’явитися з таємної кровної лінії. Німецькому кайзеру Рудольфу ІІ. (1578-1637), який дуже цікавився таємно-науковою тематикою, послали лист. У ньому говорилося про його значення для здійснення нового століття, а також подано інформацію, що йому найближчим часом божественна посланниця передасть подальші вказівки. І вона дійсно з’явилася.

«Безіменна відвідувачка з’явилася зі світла, як би утворилася з нього, і сталося все так, як про це говорилося у другому листі. Все сталося! Якби імператор або король мав особливі зобов’язання, які стояли б вище за інших і були б спрямовані на більш пізній час, для якого людського життя недостатньо, то їх поклав би на себе далі кровний спадкоємець. Це, мабуть, правильно » (Рудольф II. Пам’ятна записка до безіменної).
До початку 20 століття в Празі з’явився проект неофіційного додаткового заповіту Рудольфа II. Виходячи з нього, імператор дійсно мав позашлюбного сина з жінкою, яка була кровною нащадком римського імператора Октавіана Августа і швидше за все також була жрицею Ордо Бучінторо. Існування прихованої німецько-римської лінії крові, виходячи з цього, було забезпечено.

Крім заснування нової імперії орденом планувалася, перш за все, нова економічна система з забороною стягування відсотків і ліквідація церкви. Деталі про таємничий орден на сьогоднішній день навряд чи відомі. Його слід губиться в мороці. Активним він був, швидше за все, по 18 століття включно.

Ордо Бучинторо (Русская версия)

Добавить комментарий