НОВА ІМПЕРІЯ


Аристократично — Республіканський Порядок


IMPERIUM NOVUM або нова імперія позначає ідею нового європейського державного утворення Ордо Бучінторо і Джульєтти да Монтефельтро.


ОПИС

У новій імперії церква як інституція не буде більше мати вирішальної ролі, а тільки вільна, самовизначна людина. При цьому Ордо Бучінторо прагнув до аристократично корінної країні з усіх німецьких та італійських територій. Однак аристократія повинна бути сформована по-новому. Звичайним громадянам надавалися основні права. Жінки мали б рівні права з чоловіками, і ціна всього окремо буде призначатися не по домовленості, а за вкладеною працею. Передбачалася також нова грошова система, яка виключала зловживання щодо матеріальних цінностей.

«Нова вічність може виникнути і розвиватися лише під покровом нової імперії. Німецько-римська кайзерівська імперія обрана для цього, вона, тому і відродиться. Лише Німеччина та Італія можуть сформувати це нове, керувати і визначати, під керівництвом німецького кайзера. Ісус Христос, наш Господь і бог, обрав германців для утворення імперії. Це добре, так як жоден інший народ не підходить так для цього. Всі інші імперії егоїстичні. А німці можуть за інших думати і діяти, а Італія може їх підтримувати завдяки досвіду Риму. Це схоже на шлюбний союз ». Imperium Novum, Джульєтта да Монтефельтро

Новая Империя (Русская версия)

Добавить комментарий